Adıyaman saray kahvesi

Kervansaray Kahvesi

Adıyaman saray kahvesi


        

Adıyaman ilinde son yıllarda rağbet gören ve Adıyaman’dan bütün Türkiye’ye gönderilen genellikle Adıyaman kervansaray kahvesi, Ottoman saray kahvesi, Adıyaman saray kahvesi, Osmanlı kahvesi, 7 karışımlı kahve olarak bilinen 7 farklı baharatın karışımından oluşan bu kahveler herkes tarafından beğenilerek ve sevilerek içilmektedir.

                Osmanlı Saray Kahvesi

Geçmişte dibek kahvesi olarak bilinen Osmanlı kahvesi günümüzde öncelikle Adıyaman ilinde beğenilerek içilmeye ve tutulmaya başladı. Ve günümüzde Adıyaman Saray Kahvesi olarak bilinmektedir. Geçmişten gelen bu lezzet artık YAPTAT kahvesi güvencesi ve Tarihi Adıyaman Kahvesi olarak satışı devam etmektedir.

 

                Ayrıca kültürümüzde apayrı bir yeri olan ve 40 yıl hatırı var denilen bu kahve günümüzde farklı çeşitler ile satışı devam etmektedir. Fakat bizler 40 yıl değil 40 asırlık bir hatıra bırakması temennisi ile yeni muhteşem bu lezzeti Adıyaman kervansaray kahvesi namı değer Yaptat Adıyaman kahvesi olarak sizlere sunuyoruz.

                Özel ve farklı baharatların karışımı ile meydana gelen ve günümüzde birçok ev kadının evlerinde misafirlerine ikram ettiği, ofis ve iş yerlerinde yumuşak içimi sayesinde tutulan Osmanlı dibek kahvemiz artık birçok noktada veya dilerseniz kapıda ödeme ile sizlere siparişinizi gönderiyoruz. Yapımı normal hepimizin bildiği Türk kahvesi gibi yapılan kahvemiz etkileyici ve mistik tadı ile yeni lezzet olarak sizlerle.

Adıyaman Saray Kahvesi Siparişi

Yaptat Adıyaman kahvesi, Osmanlı dibek kahvesi almak istiyorsanız yapmanız gereken sipariş bölümündeki gerekli alanları doldurmak ve siparişinizi bize iletmek. Gerisi siparişiniz hazırlanıp kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Ve kargo ile ödeme ile ürününüz kapınızda. Afiyet olsun. 


adıyaman kervansaray kahvesi


adıyaman kervansaray kahvesi

Sosyal Medyada Biz

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Bu kahveyi hazirlarken icine biraz da salep atıp sütle yapin daha da guzel kivamli oluyor Deren

  • Çok hızlı geldi ve inanılmaz lezzetli.Teşekkürler! Serenay

  • Siparişvermiştim onaynamişmi nasıl öğrenebilirim Semacil

  • 7 karışımlı osmanlı kahvesi sipariş etmek istiyorum 1500 gr fiyatını alabilirmiyim daha önce adıyaman kervansaray kahveyi başka siteden almıştım memnun kaldım şu anda 2 kg 70 TL olduğunu 1500 gr olamayacağını söylediler bende sizde 50 TL olarak gördüm emin olmak istedim olursa hemen sipariş girmek istiyorum zehra şahin

  • lezzeti çok güzel.içer içmez bu siteden sipariş verdim. adres. eksik girildiği için tarafınızdan , kargo şubesine gidip almak zorunda kaldım. 1 gün gecikmeli de olsa bu kahve için değer. Merve

https://www.hammerheads.nl/ https://www.hwan-oong.de/ https://www.genuss-leipzig.de/ https://www.aam-boyer.de/ https://www.ikchatmetvreemden.nl/ https://www.sundz-design.de/ https://www.ross-cosmetic.de/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ https://www.frank-weisser.de/ http://www.christophmogwitz.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.hbpc.nl/ https://www.jackbroscie.nl/ http://www.ophumboldt.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.insolwert.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.handy-team.de/ http://www.dapinternational.co.uk/ https://www.jongart.de/ https://www.casa-vento.de/ https://www.buklee.de/ http://www.rome-italie.nl/ https://www.young4mation.de/ http://www.rome-italie.nl/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.gookar.nl/ https://www.viamatic.fr/ https://www.hettrouwhuys.nl/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.insolwert.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.the-viewfinder.de/ https://www.ueberzeuge.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.nicolebeck.de/ https://www.kredit-quality.de/ http://www.byeve.de/ https://www.pestalozzinet.de/ https://www.handy-team.de/ https://www.handy-team.de/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.motorkai.de/ https://www.vuongdesign.nl/ https://www.viamatic.fr/ https://www.carsten-duebbers.de/ https://www.snowmeeting.nl/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ https://www.gookar.nl/

Biraz Reklam Arası


scroll up