KAHVEYİ DİBEK TAŞINDA DÖVÜYORUZ

Kervansaray Kahvesi

KAHVEYİ DİBEK TAŞINDA DÖVÜYORUZ


        Oyulmuş taş dibekte 48 kilo ağırlıkta dövülen ve mis şeklinde kokusuyla sevenlerini cezbeden kahve, Tüm Türkiyetarafınca fazla ilgi görmeye başladı. Dibek kahvesi diğer adı ile 7 karşımlı mistik tadıyla yeni kahve Adıyaman kervansaray kahvesi içenin artmaya başladığını ifaden kahve satıcısı İnsanların bu yeni karışım kahvenin satışının iyi olduğunu duyurdu.

KAHVEYİ DİBEK TAŞINDA DÖVÜYORUZ
  Kahvenin alternatifinin çoğalmış olduğunı dile getiren Karaca, “Malatya’da kahve o kadar tutulmuyor. Malatya’da dibek kahvesi içminimum. Kahveyle alakası olmayan şeyleri ve hazır kahveleri millet alıp içiyor. Eskiden sadece dibek kahvesi vardı. Şimdi alternatif çoğaldı ve kahve diye birçok şey satılıyor. Üzerine yazılmış bilmiyorum ne kahvesi diye fakat kahveyle alakası yok. Hepimiz kahveyi dibek taşında dövüyoruz. Sadece bizimkisi saf kahve. Eskiden insanoğlu gelirdi, ‘aman kahvenin içerisinde karışım olmasın’ derlerdi. Şimdi de gelip ‘karışık kahve var mı? Diye soruyorlar. Benden ‘tarçın aromalı kahve var mı?’ diye soruyorlar. Tarçını kahvenin içerisine koyduğunuz zaman kahveyle alakası kalır mı hiç, yok” şeklinde konuştu.


KOLOMBİYA KAHVESİ DAHA LEZZETLİ
  Karaca, “Kahvenin iyi olması için kahve çekirdeğinin iyi olması gerekir. Kahvenin iyi olup olmadığını senelerce kahvecilik meydana getiren insan anlamış olur. örneğin iyi bir kahvenin türü ‘Arabika’ olacak. Hepimiz sattığımız kahveyi Brezilya’nın en iyi yetişen yerlerinde alıyoruz. Almış olduğumız kahveyi de Kolombiya kahvesiyle karıştırıyoruz. Kolombiya kahvesi daha leziz. O daha pahalı. Fakat bunu kimse bilmiyor. Burada birçok insan Adıyaman kervansaray kahvesi satıyor ve ne sattığından haberi yok. Kahvenin kilosunu şu anda 38 TL’den veriyoruz. Vatandaşlarımız kahve diye başka şeyler içmesin. Kahve kahveciden alınır” sözlerine yer verdi. 


adıyaman kervansaray kahvesi


adıyaman kervansaray kahvesi

Sosyal Medyada Biz

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Bu kahveyi hazirlarken icine biraz da salep atıp sütle yapin daha da guzel kivamli oluyor Deren

  • Çok hızlı geldi ve inanılmaz lezzetli.Teşekkürler! Serenay

  • Siparişvermiştim onaynamişmi nasıl öğrenebilirim Semacil

  • 7 karışımlı osmanlı kahvesi sipariş etmek istiyorum 1500 gr fiyatını alabilirmiyim daha önce adıyaman kervansaray kahveyi başka siteden almıştım memnun kaldım şu anda 2 kg 70 TL olduğunu 1500 gr olamayacağını söylediler bende sizde 50 TL olarak gördüm emin olmak istedim olursa hemen sipariş girmek istiyorum zehra şahin

  • lezzeti çok güzel.içer içmez bu siteden sipariş verdim. adres. eksik girildiği için tarafınızdan , kargo şubesine gidip almak zorunda kaldım. 1 gün gecikmeli de olsa bu kahve için değer. Merve

Biraz Reklam Arası


scroll up