Türk Kahvesi mi Yaptat Kervansaray kahvesi mi

Kervansaray Kahvesi

Türk Kahvesi mi Yaptat Kervansaray kahvesi mi


        

Yaptat Kervansaray kahvesi

 

Hepinizin bildiği gibi kahvenin ve kahve kültüründe Türk kahvesi ismi ile bütün dünyaya nam salmıştır. Geçmiş dönemlerde tücarlar tarafından Anadolu’ya gelen kahve Hem haneden mensupları için hem de yöre halkı tarafından çok sevilmiştir.

Resmen çaya rakip olan bu içecek toplantılarda sohbetlerin faz geçilmezi haline gelmiş. İlerleyen yıllarda resmen vazgeçilmez içecekler arasındaki yerini almış ve resmen milli içecekler arasına girmiştir. Öyledir ki bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır gibi Atasözlerine bile girmiştir. Ayrıca kız isteme merasimlerinde bile gelin adaylarının damat adaylarına tatlı şakalarının bile karışmış bir içecek olmuştur.

Günümüze gelirken Dibek taşı ile öğütülmüş olan dibek kahvesi 7 farklı karışımdan oluşan ve sütlü kahve tadında ayrıca melengiç kahvesinin tadını andıran ve Adıyaman ilinde üretilen Adıyaman Kervansaray Kahvesi artık günümüzde kahve için farklı bir alternatif sunmaya başladı.

Bu muhteşem karışımlı dibek kahvesini yani Yaptat Kervansaray Kahvesi beğenerek içenlerin sayısı artıkça deyim yerinde ise Türk Kahvesine alternatif içecek olmaya aday. Sizlerde dilerseniz telefon aracılığı ile internet sitemiz üzerinden sipariş verebilir. Kapıda ödeme kolaylığı ile bu içeceğe sahip olabilirsiniz.


adıyaman kervansaray kahvesi


adıyaman kervansaray kahvesi

Sosyal Medyada Biz

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Bu kahveyi hazirlarken icine biraz da salep atıp sütle yapin daha da guzel kivamli oluyor Deren

  • Çok hızlı geldi ve inanılmaz lezzetli.Teşekkürler! Serenay

  • Siparişvermiştim onaynamişmi nasıl öğrenebilirim Semacil

  • 7 karışımlı osmanlı kahvesi sipariş etmek istiyorum 1500 gr fiyatını alabilirmiyim daha önce adıyaman kervansaray kahveyi başka siteden almıştım memnun kaldım şu anda 2 kg 70 TL olduğunu 1500 gr olamayacağını söylediler bende sizde 50 TL olarak gördüm emin olmak istedim olursa hemen sipariş girmek istiyorum zehra şahin

  • lezzeti çok güzel.içer içmez bu siteden sipariş verdim. adres. eksik girildiği için tarafınızdan , kargo şubesine gidip almak zorunda kaldım. 1 gün gecikmeli de olsa bu kahve için değer. Merve

Biraz Reklam Arası


scroll up